stwórz czas, w którym możesz

KURS AGRESJA KOTÓW w Krakowie

22.09.2010

ZOOPSYCHOLOGIA


MAŁGORZATA NEDOMA - ZOOPSYCHOLOG:

hmmm….chomik na kozetce… - wbrew zabawnym opiniom nie zapraszam Twojego psa na kozetkę by mu wyklarować nonsens kąsania listonosza, ani kota by wyłuszczyć mu amoralny aspekt sikania w Twoje buty… prawdę mówiąc – nie mam kozetki…

W zamian, zapraszam Was na wspólne spotkanie (przeważnie w Waszym domu), w czasie którego Ty opowiesz mi o swoim problemie i odpowiesz na tysiąc pytań dotyczących Waszego życia. Ja postaram się znaleźć przyczynę kłopotów od strony zwierzęcego punktu widzenia.

Przyjmę role mediatora pomiędzy Tobą a Twoim czworonogiem. Nauczę Cię jak postępować by naprawić Wasze stosunki, lub Wasze stosunki ze światem zewnętrznym. Możliwe, że w zamian za czysty dywan wynegocjuję dla Twojego kota dodatkową kuwetkę (pójdziesz na taki układ?). Ja będę szukać dobrej drogi postępowania – ale cała praca należy do Ciebie. W czasie całego procesu naprawczego masz moje porady i wsparcie.

Pierwsza konsultacja to koszt 120 pln + koszty dojazdu

Kolejna dotycząca tego samego przypadku – 70 pln + dojazd

Wsparcie i kontakt mailowy (telefoniczny) bezpłatnie

UWAGA: konsultacje zwierząt adoptowanych ze schroniska są bezpłatne, pod warunkiem że kontakt nawiążemy do 1 miesiąca od zaadoptowania zwierzaka i za okazaniem umowy adopcyjnej.

Służę poradą w sprawie doboru rasy psa lub kota (wtedy zapraszam do siebie), pojadę również z Tobą do hodowli w celu oceny cech osobowości wymarzonego pupila – wtedy koszt mojej pracy ustalimy indywidualnie.

zapraszam do współpracy!Dane kontaktowe

STUDIO JOGI I MASAŻU „RECREO”
30-105 Kraków, ul. Kościuszki 45

dojazd: tramwaj nr "1", "2", "6" - w kierunku na Salwator, przystanek "Komorowskiego" (50 m od przystanku tramwajowego)

Informacje i zapisy: 600 32 22 79

email: recreo@poczta.fm