stwórz czas, w którym możesz

Praca ze zwierzętami

praca ze zwierzętami

To nasz dział pracy i zycia, poświęcony psom, kotom i innym terapeutom psychiki i energii ludzkiej... Nasi pupile też czasami cierpią i warto wiedzieć jak im nieść ulgę w bólach stawów, kręgosłupa i innych dolegliwościach. Nad opracowaniem programu masażu i rehabilitacji czworonogów pracujemy z zaprzyjaźnionym gabinetem weterynarii.

masujemy, naświetlamy i uczymy właścicieli jak ratować sprawność ich kudłatych podopiecznych.

A patronem całego przedsięwzięcia jest RUBI, pierwszy pacjent Małgosi (na zdjęciu), który pokazał, ile radości daje pomoc zwierzakowi :)

za J.L.Wiśniewskim:
"BOŻE, POMÓŻ MI BYĆ TYM CZŁOWIEKIEM ZA JAKIEGO BIERZE MNIE MÓJ PIES..."


MAŁGORZATA NEDOMA - ZOOPSYCHOLOG:

WWW.ZOOPSYCHOLOG.INFO.PL

 

hmm….chomik na kozetce… - wbrew zabawnym opiniom nie zapraszam Twojego psa na kozetkę by mu wyklarować nonsens kąsania listonosza, ani kota by wyłuszczyć mu amoralny aspekt sikania w Twoje buty… prawdę mówiąc – nie mam kozetki…

W zamian, zapraszam Was na wspólne spotkanie (przeważnie w Waszym domu), w czasie którego Ty opowiesz mi o swoim problemie i odpowiesz na tysiąc pytań dotyczących Waszego życia. Ja postaram się znaleźć przyczynę kłopotów od strony zwierzęcego punktu widzenia.

Przyjmę role mediatora pomiędzy Tobą a Twoim czworonogiem. Nauczę Cię jak postępować by naprawić Wasze stosunki, lub Wasze stosunki ze światem zewnętrznym. Możliwe, że w zamian za czysty dywan wynegocjuję dla Twojego kota dodatkową kuwetkę (pójdziesz na taki układ?). Ja będę szukać dobrej drogi postępowania – ale cała praca należy do Ciebie. W czasie całego procesu naprawczego masz moje porady i wsparcie.

Pierwsza konsultacja to koszt 140 pln + koszty dojazdu

Kolejna dotycząca tego samego przypadku – 70 pln + dojazd

Wsparcie i kontakt mailowy (telefoniczny) bezpłatnie

UWAGA: konsultacje zwierząt adoptowanych ze schroniska są bezpłatne, pod warunkiem że kontakt nawiążemy do 1 miesiąca od zaadoptowania zwierzaka i za okazaniem umowy adopcyjnej.

Służę poradą w sprawie doboru rasy psa lub kota (wtedy zapraszam do siebie), pojadę również z Tobą do hodowli w celu oceny cech osobowości wymarzonego pupila – wtedy koszt mojej pracy ustalimy indywidualnie.

zapraszam do współpracy!

 

polecam serwis: www.spis-hodowców.pl

Aktualności:

UWAGA - przeczytaj zanim skontaktujesz się z zoopsychologiem

Zachowanie zwierzęcia towarzyszącego jest zawsze efektem interakcji z jego ludzkimi towarzyszami. W celu profesjonalnej oceny przyczyn zaburzeń zachowania zwierzaka, konieczna jest wnikliwa obserwacja. Tylko po dokonaniu obserwacji zwierzęcia w jego codziennym otoczeniu i przeprowadzeniu pełnego wywiadu z właścicielami, zoopsycholog może postawić rzetelną diagnozę i zaprojektować terapię, która ma szansę pomóc w rozwiązaniu problemu.

W wyjątkowych sytuacjach dopuszczam konsultację telefoniczno-internetową - ale w takim wypadku konieczna jest wpółpraca właścicieli na ścisle okreslonych warunkach.
Nie każde zaburzenie może być objęte tego typu terapią.