stwórz czas, w którym możesz

Joga - zajecia na ul. Karmelickiej!

joga

W naszym studio praktyka jogi polega na systematycznym ćwiczeniu asan i pranajamy. ASANY są fizycznymi pozycjami jogi. Są to sprawdzone, starożytne ćwiczenia, dopracowane przez tysiące lat tak, aby w zamierzony sposób oddziaływać na każdy mięsień, nerw oraz gruczoł ciała człowieka. PRANAJAMA to sztuka kierowania energią oddechu.

Tajemnicą udanej praktyki jest układ ćwiczeń. Asan nie wolno łączyć ze sobą w dowolny sposób. Odpowiedni dobór i kolejność pozycji ma zasadnicze znaczenie dla osiągnięcia właściwego otwarcia lub zamknięcia ciała.

Uczucie regeneracji, jakie przynosi na początku praktyka jogi wynika z uwolnienia wewnętrznej energii, która została ograniczona i zablokowana. Dzięki ćwiczeniu asan twoje ograniczenia, blokady i napięcia zostają stopniowo uwolnione.

ĆWICZYMY W MAŁYCH GRUPACH (do 8 - 10 osób)! W miarę naszych możliwości proponujemy ćwiczenia w grupie o podobnym stopniu zaawansowania i potrzebach.

Nowe grupy powstaną w miarę potrzeb, na wniosek zgłaszających się kandydatów.

Joga dla kobiet w ciąży w grupach po 1-3 Panie, lub praktyka jogi dla obojga rodziców. Zajęcia są wzbogacone krótkimi wykładami na temat przebiegu ciąży, porodu i postępowania w połogu. Praktyka jogi dostosowana do możliwości i potrzeb przyszłej mamy. Proponuję również masaż przeciążonego kręgosłupa lub obolałych nóg.

Prowadzi Małgosia - dyplomowana położna z wieloletnim stażem pracy na sali porodowej i w szkole rodzenia. Informacje i zapisy: 0 600 32 22 79

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia zajęć terapeutycznych na bazie Jogi wg. metody Iyengar'a.


CENNIK zajęć jogi:

Karnet na 4 wejścia (przez kolejne 4 tygodnie) – 100 pln
Karnet na 8 wejśc w miesiącu (gdy chodzisz na zajęcia 2 x w tyg.) – 160 pln - ważny 5 tygodni
Jednorazowe wejście na zajęcia jogi – 30 pln

respektujemy karty MULTISPORT po wcześniejszym uzgodnieniu warunków i daty uczestnictwa!!! dopłata 5 zł do pojedynczych zajęć.

cena zajęć dla pań w ciąży uzależniona jest od ilości uczestniczek!


GRAFIK ZAJĘĆ:
Obecnie grupy wieczorne mamy przepełnione, więc nie ma mośliwości zapisów - trzeba się dowiadywac o miejsce telefonicznie lub mailem.

UWAGA: OSOBY KTÓRE NIE BYŁY WCZEŚNIEJ UMÓWIONE, NIE BĘDĄ WPUSZCZANE NA ZAJĘCIA.

Miejsce jest tylko na grupach dla Pań w ciąży: poniedziałek i środa godz. 11.30 do 12.30 - po zajęciach mozna zostac na masaż.

PONIEDZIAŁEK

  • godz. 11.30 do 12.30 - grupa dla Pań w ciąży (program lagodny)
  • godz. 19.15 do 20.45 - joga grupa ogólna - BRAK MIEJSC


ŚRODA


  • godz. 11.30 do 12.30 joga grupa łagodna 
  • godz. 19.15 do 20.45 - joga grupa ogólna - BRAK MIEJSC

CZWARTEK

  • godz. 9.00 - 10.15 - joga / grupa początkująca dla kobiet (BRAK MIEJSC)
  • godz. 19.15 do 20,45 - joga grupa ogólna (BRAK MIEJSC)
PIĄTEK
  • godz. 12.00 -13.00 GRUPA KOBIECA (BRAK MIEJSC)

UWAGA - NOWE OSOBY, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UMÓWIENIA SIĘ MA UDZIAŁ W ZAJĘCIACH - NIE BĘDĄ WPUSZCZANE!

POSIADACZE KART MULTISPORT, SĄ ZOBOWIĄZANI WCZEŚNIEJ WPŁACIĆ KAUCJĘ W WYS. 20ZŁ, KTÓRA PRZEPADA W SYTUACJI GDY UCZESTNIK ZAJĘĆ NIE ODWOŁA SWOJEJ OBECNOŚCI CO NAJMNIEJ 24 GODZ. WCZEŚNIEJ (zgodnie z umową multisport)